رفتن به محتوا

                                            

اهمیت مراقب از محیط زیست بر همگان آشکار است. بنیاد شرکت تجهیز نیروی زنگان نیز بر اساس همین باور و ارزش‌ پی‌ریزی شده است، که آن را متمایز و اقداماتش را هدایت می‌کند. ما وظیفه خود می‌دانیم که تجارت‌مان را از راه‌های درست و قانونی پیش ببریم تا آسیبی به مردم و کره زمین وارد نکنیم. از اینرو دلیل ما برای بودن، تولید بهترین محصولات، بدون صدمه به محیط زیست است.ما تلاش کردیم تا سهم خود را در مراقبت از کره زمین به درستی انجام دهیم. برای دستیابی به این هدف بزرگ، برنامه‌های مسنجمی نیز داریم:

مراقبت از آب: تجهیز نیروی زنگان، شرکتی است که طبیعت را گرامی می‌دارد و محیط‌ زیست را بازیابی می‌کند. ما اکنون مجهز به تصفیه‌خانه صنعتی هستیم تا به سهم خود از آب مراقبت کنیم. بدین گونه که علاوه‌ بر کاهش مصرف آب، پساب‌های صنعتی نیز وارد محیط زیست نشده و موجب آلودگی آب‌های زیرزمینی نمی‌شوند. 

مراقبت از هوا: در شرکت تجهیز نیروی زنگان محصولات با فرمولاسیون پیشرفته تولید می‌شوند. این محصولات که دارای سولفور و فسفر پایینی می‌باشند، با محافظت حداکثری از کاتالیست اگزوز، عمر مفید آنها را افزایش داده و نقش بسیار موثری در کاهش انتشار گازهای آلاینده محیط زیست از اگزوز خودرو دارند. 

مراقبت از خاک و زمین: تولید محصولات موثر و کارآمد، علاوه بر مراقبت از تجهیزات، به‌علت طول‌عمر مفید طولانی‌تر، فواصل زمانی تعویض روغن را افزایش داده و در نتیجه باعث می‌شود روغن کارکرده(سوخته) کمتری وارد محیط زیست ‌شود. تجهیز نیروی زنگان علاوه بر واحد بلندینگ، دارای پالایشگاه تصفیه مجدد روغن‌های کارکرده نیز می‌باشد. برای ما مهم است که روغن‌ها پس از مصرف چه سرنوشتی داشته باشند. ما معتقدیم علاوه‌بر مصرف نفت برای تولید روغن پایه، می‌توان روی فرایندهای مدرن پالایش مجدد روغن‌های کارکرده و سولفورزدایی از آنها سرمایه‌گذاری بیشتری کرد. با این فرایند، علاوه بر مدیریت جمع‌آوری روغن‌های کارکرده و جلوگیری از پراکندگی آن در آب و خاک، می‌توان از محصولات این واحد به عنوان روغن پایه در تولید برخی از روانکارهای صنعتی، و نیز به‌عنوان سوخت استفاده کرد. بنابراین علاوه بر کمک به اقتصاد، محیط زیست نیز از اینگونه پسماندها دور مانده، و مراقبت می‌شود.

 

محصولات